M.G.

|
Planując wakacje, można pominąć biura podróży i samodzielnie zorganizować transport dla pewnej liczby osób. Jest to dobra opcja, szczególnie gdy cenimy sobie swobodę poruszania się i nie chcemy być krępowani przez narzucone programy wyjazdów. Poza tym możemy wziąć wtedy ze sobą wyłącznie przyjaciół, nie narażając się na sąsiedztwo nieznanych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?.

|
Upragnione wakacje wreszcie przyszły. Nasze pociechy czekały na ten ostatni dzwonek jak na zbawienie. Przecież pracowały jak najlepiej okrągły rok. Dzielnie robiły zadania domowe, pisały kartkówki, walczyły o najlepsze oceny. Nierzadko też pomagały nam w domowych obowiązkach. Nie ulega wątpliwości, że należy im się za ten trud nagroda.

|
Obecnie transport odgrywa bardzo istotną rolę. Pozwala na przykład na wymianę pomiędzy krajami. Ogólnie bez transportu nie istniałby import i eksport, a co za tym idzie każde państwo korzystałoby tylko z tych dóbr, które na określonym obszarze występują. Na dzień dzisiejszy trudno wyobrazić sobie życie bez niektórych produktów, które przywożone są z rozmaitych stron świata.