Bezpłatny a przy tym sprawdzony program do złożenia deklaracji PIT

Obowiązkiem spoczywającym na każdym obywatelu zarabiającym pieniądze jest złożenie deklaracji PIT. Gdy chcemy uzupełnić deklarację bez ruszania się z domu, jak zawsze z pomocą przychodzi program z MF, możliwy do pobrania na stronie internetowej.

rozliczenie podatku

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Program ten jest najbardziej innowacyjną aplikacją do składania PIT – obsługuje pięć najpopularniejszych systemów operacyjnych i rozlicza ogromną ilość zeznań – załączniki do pita 28.

W programie e-pity bardzo łatwo można uzupełnić np.

Miej na uwadze to, że istotna oferta powinna być przedstawiona w poważny sposób. Przejrzyj trochę innych wpisów i kup ten artykuł, który Ci się spodobał.

PIT 37 z wszelkimi załącznikami. Nie trzeba znać się na podatkach, bo gdy używamy kreatora, program zasugeruje, które kwestionariusze należy wybrać i uzupełnić oraz zasugeruje, jakich dokumentów będziemy potrzebować, żeby bez kłopotu uzupełnić zeznanie.

W ten sposób uzupełnimy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie. To bardzo ważne, aby zrobić PIT 37 korzystając z bezpiecznego programu. Bezpieczeństwo danych to wysoki priorytet, więc szalenie ważne jest to, że podane przez nas dane są zapisywane wyłącznie na naszym komputerze.

Jeżeli propozycja firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj asortyment, który Ci oferuje. Z pewnością jest tym, czego już długo szukasz.

Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a przekaz danych jest szyfrowany jak w banku. Ważne jest również, że poprawność aplikacji PITy 2017 i jego kompatybilność z obecnymi przepisami zatwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Poprawne działanie i użyteczność aplikacji gwarantują także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od kilku lat korzystają z aplikacji e-pity, uzupełniając deklaracje swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Dla osób, które są wzrokowcami, nagrano również film wideo, który jest instrukcją wypełniania zeznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*