Bezpłatny a przy tym sprawdzony program do złożenia deklaracji PIT

Obowiązkiem spoczywającym na każdym obywatelu zarabiającym pieniądze jest złożenie deklaracji PIT. Gdy chcemy uzupełnić deklarację bez ruszania się z domu, jak zawsze z pomocą przychodzi program z MF, możliwy do pobrania na stronie internetowej.

rozliczenie podatku
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Program ten jest najbardziej innowacyjną aplikacją do składania PIT – obsługuje pięć najpopularniejszych systemów operacyjnych i rozlicza ogromną ilość zeznań – załączniki do pita 28.

W programie e-pity bardzo łatwo można uzupełnić np. PIT 37 z wszelkimi załącznikami. Nie trzeba znać się na podatkach, bo gdy używamy kreatora, program zasugeruje, które kwestionariusze należy wybrać i uzupełnić oraz zasugeruje, jakich dokumentów będziemy potrzebować, żeby bez kłopotu uzupełnić zeznanie.

W ten sposób uzupełnimy PITy 2017 ekspresowo i bezpiecznie. To bardzo ważne, aby zrobić PIT 37 korzystając z bezpiecznego programu. Bezpieczeństwo danych to wysoki priorytet, więc szalenie ważne jest to, że podane przez nas dane są zapisywane wyłącznie na naszym komputerze. Nie są przechowywane na żadnych serwerach, a przekaz danych jest szyfrowany jak w banku. Ważne jest również, że poprawność aplikacji PITy 2017 i jego kompatybilność z obecnymi przepisami zatwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Poprawne działanie i użyteczność aplikacji gwarantują także księgowi oraz doradcy podatkowi, którzy od kilku lat korzystają z aplikacji e-pity, uzupełniając deklaracje swoich klientów – firm i osób prywatnych.

Dla osób, które są wzrokowcami, nagrano również film wideo, który jest instrukcją wypełniania zeznania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>