Jeśli jesteś właścicielem dużych składów powinieneś pomyśleć o instalacji antresol magazynowych i przenośników rolkowych, aby powiększyć przestrzeń hali

Współwłaściciele wielkich powierzchni przemysłowych lub hal są świadomi tego, jak bardzo potrzebne jest efektywne zużycie danej nam powierzchni oraz zwiększenie sprawności pracy całego zespołu.

substancja

Autor: Alexander Synaptic
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też czynnika nieprawdopodobnie często nabywają antresole magazynowe i przenośniki rolkowe.

antresole magazynowe

Autor: Tim Evanson
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole magazynowe (LINDE – wózek widłowy spalinowy) nawet kilkukrotnie mogą zwiększyć pierwotną wielkość magazynu. Wykonane są z niezwykle mocnych i nierdzewiejących elementów. Dodatkowym plusem jest to, że można je dużo razy rozkładać| i demontować, a również przesuwać i powiększać. Jeżeli popyt firmy na nową przestrzeń zwiększa się, nie ma kłopotu, aby antresole magazynowe dobudować wszerz lub dostawić kolejne kondygnacje (antresolom magazynowym).
Przenośniki rolkowe bardzo oszczędzają robotę całej obsłudze. Przenośniki są wykorzystywane do transportu na krótkich dystansach. Są niezwykle kompatybilne z innymi maszynami (innymi taśmami i dźwigami) i mogą pracować pod zróżnicowanym kątem nachylenia. Jeżeli kąt będzie dostateczny, przenośniki rolkowe będą funkcjonować samodzielnie czyli pod działaniem siły ciężkości. Jeśli takie jest założenie nabywcy, to przenośniki rolkowe mogą być z zakrętami. Nieoczekiwanym plusem tych maszyn jest również sposobność dodania do nich napędu elektrycznego.

Opłaca się inwestować w innowacyjne rozwiązania w biznesie, by w następnych latach zwiększyć swoje dochody. Największe i najlepiej rozwijające się firmy stale korzystają z przeróżnego rodzaju udogodnień, które ułatwiają pracę – więcej nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*