Wypożyczenie samochodu chłodniczego, to świetny sposób na elastyczne reagowanie na popyt rynku, bez przymusu zamrażenia funduszy.

Nowoczesne korporacje, coraz częściej poszukują oszczędności i widzą podatkowe zalety wynajmowania samochodów wszelkiego typu. Także wiele przedsiębiorstw prowadzi działania w zakresie wypożyczania aut, proponując w obrębie swojej branżowej specjalizacji – wynajem autochłodni, zarówno krótkoterminowy a także długookresowy.

Jak wiadomo, stosowna flota jest często najwłaściwszą rękojmią sukcesu w biznesie. W zakresie tej niszy rynkowej transport specjalistyczny oferuje różnorodność pojazdów.

usługa transportu specjalistycznego

Autor: NotrucksNolife
Źródło: http://www.flickr.com

Autochłodnia chłodni nie równa. Inne auta przeznaczone są do produktów zamrożonych, inne do chłodzonych, tak samo inne do ekspedycji a inne do transportu – kliknij. Nie istnieje pojęcie uniwersalnej autochłodni, gdyż każda specjalność ma swoje charakterystyczne wymogi. Odmienne żądania co do transportu specjalistycznego będą mieć przedsiębiorcy i spedytorzy mięsa, wędlin, wyrobów garmażeryjnych, produktów mleczarskich, nabiałowych, ryb, owoców morza, inne przedsiębiorcy wyrobów piekarniczych, cukierniczych, a inne spedytorzy warzyw, owoców, olejów, tłuszczy, oraz lodów czy produktów mrożonych. Inne natomiast producenci i dystrybutorzy roślin ozdobnych czy farmacji. Wykorzystanie właściwego typu chłodni (czytaj o wynajmie plandek), zabezpiecza przed psuciem towarów i pozwala nawet na wielogodzinny przewóz.

Transport specjalistyczny posiada dodatkowy atut, dotyczący tak zwanego: food biznesu . Do tego dochodzi występująca na rynku sezonowość, latem: lodów, w okresach przedświątecznych: wędlin, wyrobów mięsnych i tym podobne. A to sprawia, że przedsiębiorstwa zamiast posiadać ponadplanowe samochody, po prostu biorą w użyczenie na czas, w którym są one naprawdę potrzebne – profesjonalne przedsiębiorstwa spedycyjne (www) mające odpowiednie dla danej branży, zaplecze samochodowe. Więcej informacji: wynajem kontenerów chłodni

Jeszcze inne atuty, dla przedsiębiorstwa, płynące z wynajmowania samochodów chłodni, to wydatki pieniężne wynajęcia do celów służbowych, które na podstawie ustawy można zaliczyć jako koszty uzyskania przychodu. Wynajmowanie profesjonalnych aut, jest więc fantastycznym środkiem na racjonalne zarządzanie firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*