Dzierżawa naczep – poznajemy propozycje na rynku

Marki budowlane do swojej dyspozycji potrzebują masę urządzeń, które trzeba przetransportować na lokalizację pracy. W stosunku do ich wielkości można wyróżnić te, które mogą pozwolić sobie na kupno naczep lub te, które jeszcze nie są w stanie tego dokonać. W tym drugim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest wynajęcie przyczepy.

Na rynku jest wiele przedsiębiorstw trudzących się najmem naczep. Klient zagwarantowane ma trwałe koszty wynajmu niezmiennie przez cały okres trwania umowy. Można swobodnie zaplanować inwestycję, dzierżawa naczep bowiem jest bardzo komfortowym wyjściem. Nie trzeba martwić się o następną „papierkową pracę” jeśli chodzi o kupno i pozwolenia na specjalny sprzęt, a i koszta utrzymania go na dużym poziomie nie są już naszym problemem. Będzie nam służył do transportu maszyn takich jak przykładowo wozy (kotwiarki górnicze) widłowe lub koparki.

transport przeprowadzki

Autor: Sunset Removals
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre naczepy wyposażone w wyciągarki hydrauliczne, w związku z tym przy jakiejkolwiek dysfunkcji sprzętu budowlanego pomogą nam przetransportować go w inne miejsce. Wynająć maszyny da się zarówno na długi jak i krótszy czas. Zależy to już tylko od oferty, jaką zademonstruje nam firma. Z uwagi na termin zlecenia, kontrakty długoterminowe wiążą się z ewentualnością cyklicznych wymian przyrządów po przeminięciu gwarancji na przemysłowo nowe. Taką usługę zapewniają bowiem jedynie renomowane spółki – zobacz ofertę MTC Rental. W sieci odnajdziemy wiele marek trudzących się wynajmowaniem tego typu sprzętu, jednakże niektórzy proponują także ich sprzedaż.

Cena wynajęcia waha się z grubsza od tysiąca do nieraz kilkunastu tysięcy złotych za miesiąc. Przy negocjacji umowy dzierżawa naczep może kosztować nas mniej, gdy zdecydujemy się na więcej maszyn. Pracownicy firm będą bezsprzecznie zaciekawieni taką opcją, dlatego dobrze jest choć o tym napomknąć.

Wyjście, jakim jest dzierżawa naczep jest wspaniałą opcją zarówno dla małych jak i znaczących firm budowlanych. Zaoszczędzi to dużo funduszy , pomoże przekonać się, czy jest nam to na prawdę potrzebne.Dla osób prywatnych też się przyda w gwałtownych przypadkach, na przykład przy przeprowadzkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*