Jakie opakowanie zastosować dla produktu debiutującego na rynku?

Opakowania z kartonu i plastikowe stopniowo przechodzą do przeszłości. Co je wymieni na sklepowych regałach?
Eksperci nie mają wątpliwości. Wkrótce rynek podbiją opakowania typu doypacks, już obecnie coraz bardziej popularne. Jak wyglądają i czym się wyróżniają? Formą przypominają saszetki.

karton

Autor: SalTheColourGeek
Źródło: http://www.flickr.com

Są przyjemne w dotyku i bezpieczne. Pomimo elastyczności, opakowania tego typu nie tłuką się i nie gniotą. Coraz częściej decydują się na nie klienci, bo są lekkie i dogodne w przemieszczaniu dzięki poręcznym uchom i zagłębieniom. Z kolei przedsiębiorcy się na nie decydują, bo są bardziej opłacalne w produkcji niż te plastikowe albo kartonowe. Opakowania typu doypacks znakomicie sprawdzą się jako pojemniki na żywność lub [anodowanie aluminium cena] produkty chemiczne. Przedsiębiorcy napełniają je chociażby różnego rodzaju sosami, suszonymi owocami, ale również mydłem, emulsjami, kosmetykami. W trosce o wygodę klientów niektóre opakowania mają wygodne wyciągane korki. Znakomicie nadadzą się na produkty niejednokrotnego użytku, jak przykładowo zapas do mydła w płynie. Z kolei saszetki napełnianie towarami, które mogłyby się rozsypać, niejednokrotnie zamykane są na tak zwaną strunę. Ten rodzaj zatrzasku ochroni produkt także przed wilgocią i nasłonecznieniem. Co więcej, znaczącą zaletą omawianych opakowań jest ich dopasowany do wymogów producenta kształt. Jeśli na przykład produkt przeznaczony jest najmłodszym, mógłby mieć formę domowego zwierzątka. Nietuzinkowa forma odróżnia opakowania doypacks spomiędzy innych towarów na półce i efektywnie przyciąga wzrok konsumentów. Dostawcy proponują wersje w najróżniejszych odcieniach, zróżnicowane pod względem struktury i parametrów.

Przedsiębiorstwom, które wprowadzają swój produkt na na sklepowe regały zwłaszcza można zasugerować wybór opakowań typu doypacks. Odróżnią się one na tle innych towarów na sklepowym regale, a zarazem wyjdą naprzeciwko potrzeb klientów. Są łatwe w transporcie, bezpieczne dla dzieci i praktyczne w użytku (). Ich użycie to także przejaw nowoczesności firmy – opakowania z kartonu i plastiku wkrótce przejdą w niepamięć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*