Zaawansowane sterowniki TWIDO ułatwiają pracę, a także efektywność i wydajność zatem mają ogromne zastosowanie w przeróżnym przemyśle

Inteligentne kierowania oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją czy monitoring jest osiągalna dzięki nowoczesnej technologii.

Obsługa sprzętów na przykład automaty sprzedażowe czy sterowanie transportem m.in. windy czy też taśmociągi są używane w wielu przemysłach i przetwórniach. Innowacyjne sterowniki jest możliwość zatem użytkować w prosty oraz małym kosztem w przetwórniach. Ułatwiają pracę, zdolność produkcyjną oraz użytkowość.

Sterowniki TWIDO odróżniają się całkowitą modułowością dzięki temu nie potrzebuje dodatkowych modułów do należytego działania.

sterowanie oświetleniem podczas imprezy

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Moduły podstawowe w sterowniku można stosować na dodatkową pamięć, oprogramowanie wyświetlacza, zegar czasu albo port łącznościowy. Moduł podstawowy oferuje port szeregowy pracujący w modusie ASCI albo Modbus, potencjometr analogowy i panel(polecamy ogrodzenia panelowe producent) diagnostyczny. Sterownik oferuje też funkcje prędkiego liczenia w obu kierunkach z szybką częstotliwością, szybkie wyjście 7 kHz czy też wyjście PWM oraz PLS. Szeroka paleta modułów poszerzeń dla sterowników pozwala na maksymalne dostosowanie konfiguracji sterownika do oprogramowań. Dzięki czemu mamy możliwość otrzymać optymalne użycie funkcjonalności systemu przy małych kosztach stosowania. Kluczową cechą do tego sterownika to sposobność pracy ze znakami analogowymi, jakie możemy obsługiwać za pomocą kilku modułów.

Zobacz jak to wygląda w praktyce.

Podzespoły jednokanałowe oraz dwukanałowe czy mieszane obsługują sprzęty napięciowe oraz prądowe czy też termopar oraz różnorodne pomiary.

Sterowniki za pomocą wysuwnych listew zaciskowych proponują ciekawe rozwiązanie, które upraszczają okablowanie oraz szybkie likwidowanie uszkodzeń. Aktualnie w dobie minimalizacji i ekonomiczności miejsca w szafach sterowniczych także ten sterownik posiada zmniejszone gabaryty co jest kolejną zaletą i plusem jeżeli chodzi o jego użytkowość. Sterowniki te sprawdzają się w prostych instalacjach i działają wydajnie. TWIDO znamionują elitę sterowników programowych dzięki ogromnej klasie i funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*