Zakład przemysłowy powinien mieć atrakcyjną lokalizację

Czy mamy w jakim miejscu trzymać nasze produkty?

Zanim zaczniemy stawiać zakład musimy zastanowić się, jaka lokalizacja będzie najlepsza.

Musi to być miejsce, do którego naprawdę prosto będzie trafić, lecz które jednocześnie będzie oferowało wielką przestrzeń, tak by tiry miały szansę się swobodnie po niej przemieszczać i żeby można było w razie konieczności stawiać następne budynki. Co więcej musimy również się zastanowić czy posiadamy na dodatek sporo powierzchni, żeby móc w niej trzymać wszelkie nadwyżki materiałów, które uda nam się wykonać.

Może Cię zainteresować – powierzchnie magazynoweCzy znamy jakieś magazyny do wynajęcia?

magazyn, zakład produkcyjny, hala

Autor: Texas State Library and Archives Commission
Źródło: http://www.flickr.com

Wytwarzamy bardzo wiele i kontrahenci nie zdążają z odbieraniem tego co wyprodukowaliśmy? Jeśli nie możemy zmieścić się już powoli z tym, co udało nam się stworzyć, to obowiązkowo musimy spojrzeć na magazyny do wynajęcia. Takie rozwiązanie będzie tańsze aniżeli budowa innych magazynów i jednocześnie będziemy mogli z niego wykorzystywać tylko wtedy, gdy będziemy tego potrzebowali, a więc wtedy gdy nie będziemy się już mieścić w nasze magazyny. Warto sprawdzić, czy takie rozwiązanie nie będzie dla nas lepsze pod względem finansowym, szczególnie że samodzielnie ustalamy, w jakim miejscu chcemy wynajmować te magazyny i jaką powinny mieć one przestrzeń.

W jakim miejscu najlepiej będzie postawić zakład przemysłowy?

hala magazynowa, regały

Źródło: www.foter.com
Wciąż powinniśmy się zastanawiać, w jakim miejscu umieścić naszą działalność, tak żeby mieć pewność, że kontrahenci bez trudu do nas przyjadą, lecz jednocześnie także musimy mieć dostatecznie wiele powierzchni. Co więcej powinniśmy zadbać również o to, by zakład przemysłowy (sprawdź włazy dachowe od mercor) był odpowiednio chroniony. Musi mieć wytrzymały płot, ochronę, kamery, alarmy, tak aby nikt niepowołany nie mógł się dostać na jego teren.

Źródło artykułu: tereny przemysłowe

Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się

Przy tego rodzaju kwestiach nie możemy zadziałać po omacku. Wszystko powinno okazać się tutaj właściwie przeanalizowane, przez to tak ważne jest, aby wszystko obmyślić na spokojnie, bez zbędnego pośpiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*