Niekiedy pada wątpliwość, co będzie lepsze w sklepie – lada chłodnicza czy może regał? Co sądzisz, co warto wybrać?

Wielu posiadaczy osiedlowych sklepów spożywczych zazwyczaj nie jest świadoma, co wybrać, czy kupić ladę chłodniczą, a może na regał? Można wpaść też pomysł, że być może najdogodniej będzie jak się zakupi oba urządzenia. Na pewno nie warto kupowaćbez potrzeby dodatkowych sprzętów, bo wybór dogodnego urządzenia z funkcją chłodzenia pomoże w sprecyzowaniu asortymentu oraz określenie formy na sprzedaż.

Lady chłodnicze są najdogodniejsze do pracy na stoiskach z mięsem, lecz także wędliniarskich i nabiałowych. Czyli wszędzie tam, gdzie artykuły dobrane przez klienta kraja, waży i wydaje sprzedawca. Lady chłodnicze godzą na wystawienie na jednej poziomej powierzchni wystawowej sporą liczbę artykułów, do których dostęp będzie miała tylko obsługa. Kupujący zaś oglądają je przez szybę przednią i wybierają wybrane produkty u kierownika sklepu. Sprzęt tego typu posiadają zazwyczaj dodatkową komorę przechowalniczą, dzięki nie personel dogodniej może wypełnić braki na wystawie.

sklep spożywczy

Autor: hi-tlz
Źródło: http://www.flickr.com

Regały chłodnicze umożliwiają zaś na eksponowanie towarów potrzebujących niewielkiej temperatury w sklepach samoobsługowych. Artykuły są ustawiane pionowo na regałach, w taki sposób regał zabierze z pewnościąo mniej miejsca niż lada. Klienci sami mogą wybrać decydując się na artykuły, które ułożone są na regale. Równocześnie w ten sposób można zbywać tylko produkty spożywcze w opakowaniach, takich jak butelki, kartony, kostki. Do najpopularniejszych krajowych wytwórców witryn i regałów chłodniczych można zaliczyć Mawi, Cebea oraz Rapa. Jak więc widzimy to czy zdecydujemy się na ladę chłodniczą czy może regał, zależy od licznych czynników. zwłaszcza musimy ustalić, co będziemy sprzedawać i jakiej wielkości chcemy mieć sklep.

Jeśli posiadamy sklep z mięsem to kłopotu w sumie nie ma, bo wiemy, że liczą się dobre lady chłodnicze.

Skoro poszukujesz również inne tego typu materiały, to być może wskazówki z witryny, które pod tym linkiem są opublikowane okażą się dla Ciebie wartościowe.

Jeśli z kolei mamy sklep spożywczy, to najpewniej zdecydujemy się na ladę chłodniczą, ale być może regał teżbędzie niezbędny. Większość jest zależna od wielkości naszego sklepu, bo w końcu znaczniejszy sklep, a do tego samoobsługowy to z pewnością większe okazje ekspozycyjne i aranżacyjne. Najlepiej tego typu sprzętu szukać w internecie wpisując na przykład w wyszukiwarkę frazę lady chłodnicze Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*