Zima bywa mroźna – o tym wie każde dziecko w Polsce, zatem musimy zawsze mieć w szafie stosowne na ten okres ubranie

Zazwyczaj, kiedy przychodzi zima, nie mamy ochoty wyjmować z pudeł ciepłych ubrań. Odrobinę próbujemy odczarować pogodę i przekonać siebie, że nocny przymrozek to drobnostka i z pewnością następnego dnia będzie cieplej.

Nadchodzi jednak taki poranek, kiedy jest nazbyt zimno, żeby nadal udawać, że jest ciepło. Zwłaszcza jeśli mamy dzieci i musimy troszczyć się o ich zdrowie.
Produkty

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Dzianina futerkowa jest materiałem, który rewelacyjnie kwalifikuje się do ocieplenia butów oraz płaszczy . Jest delikatna w dotyku oraz daje mnóstwo ciepła. Jednak to nie są jej jedyne zastosowania. Dzianina futerkowa może być również stosowana do produkcji koców albo kap na łóżka. Z powodu tego, że jest szalenie ciepła oraz miła w dotyku, zimą możemy się w nią owinąć. Możemy czytać książkę i popijać gorącą czekoladę, nie zwracając uwagi na to, że za oknem jest śnieg oraz mróz. Mamy możliwość wskazać różne wzory, odcienie i metody wykończenia, tak żeby narzuta pasowała do wystroju naszego pokoju. www.lamalama.pl/dzianiny.html

w lesie

Autor: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com
Natomiast dzianina wełniana idealnie pasuje na czapki, rękawiczki i rzecz jasna szaliki (wełna). Popularne tej zimy są ogromne wełniane szale, które gabarytami przypominają prawie pled. Owiniętej w taki szalik kobiecie nie straszne jakiekolwiek mrozy i śniegi. Dzianina wełniana produkowana bywa w przeróżnych wzorach i kolorach.

Najpopularniejsze są wełny z Włoch, ale polskie także są znakomitej jakości. Jeżeli tylko pragniemy kupić produkt najlepszej klasy, musimy zwrócić uwagę na strukturę i na to, czy kupowany materiał ma certyfikat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*