Silosy spedycyjne oraz ich rola w przemyśle rolnym

W sprawie rynku techniki paszowej albo magazynowej dobrze jest pomyśleć o najnowszej technologii, która umożliwia efektywną pracę oraz zastosowanie maszyn zgodnych z XXI wiekiem. Z ich pomocą, praca może być znacznie prostsza i pozwala na uzyskiwanie dużych efektów zarówno w sprawie załadunku, jak również i zasuszania ziaren.

silos

Autor: Montgomery County Planning Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z innowacyjnych maszyn stosowanych na rynku paszowym jest profesjonalny silos spedycyjny, który produkowany jest całkowicie z najwyższej jakości blach ocynkowanych, a także montowany przy pomocy śrubowych połączeń, zarazem ułatwiając ich instalację i rozbudowę, do której może dojść w dowolnym momencie. Wsypowy lej silosów jest zaprojektowany pod kątem czterdziestu pięciu stopni, co umożliwia szybkie opróżnienie go.

Dodatkowo, silos spedycyjny zazwyczaj charakteryzuje się powierzchnią gładką oraz jest on oznaką bezpieczeństwa połączonego ze skutecznością. Za pomocą innowacyjnej konstrukcji są w stanie służyć przez długie lata. Spedycyjne silosy zbudowane są na konstrukcji szkieletowej na dużej wysokości, dzięki czemu podjechać pod nie może zarówno ciężarówka, jak i wagon, do których bez trudu wsypuje się znajdującą w środku paszę – polecana strona. Zależnie od ich pojemności, można przechowywać w nich od kilku aż do kilkunastu ton paszy różnego rodzaju.

przenośnik ślimakowy

Źródło: http://www.promus.katowice.pl/
Bardzo popularne są także przenośniki łańcuchowe, które służą do przetransportowania towarów o bardzo dużej masie. Posiadają one bardzo łatwą konstrukcję, która ustawiona jest na podporach umożliwiających regulowanie wysokości. Przenośniki łańcuchowe znane są z własnej cichej pracy oraz trwałości, jak również odznaczają się sztywnością oraz stabilnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*