Etykiety zawsze i wszędzie

Kiedy mamy niewielki sklepik albo zajmujemy się handlem przez sieć na niewielką skalę, zwróćmy uwagę na etykiety naszych rzeczy.

Nie powinny to być tylko zwykłe kartki przywiązane do kartonika, zawierające wyłącznie podstawowe wiadomości o produkcie. Etykiety mogą stać się doskonałą wizytówką i reklamą naszego sklepu.

etykiety samoprzylepne

Źródło: www.eti-go.pl

Wspaniale sprawdzą się etykiety samoprzylepne. Naturalnie – nie można ich przykleić bezpośrednio na produkt, a to wymaga od nas używana pudełek lub torebek do pakowania. Jest to świetne posunięcie, rzeczy natychmiast wyglądają bardzo dobrze. Na tego typu wizytówce można wydrukować – poza wiadomościami o przedmiocie – nazwą producenta, typem, kolorem itp. jeszcze na dodatek przykładowo nasze logo, adres sklepu, adres strony internetowej, czy wiele innych. Trzeba uważać na to, by etykieta (Flexpress – konfekcja etykiet) logistyczna nie była zbyt duża – niewielkie pudełeczko oklejone ogromną etykietą nie sprawia dobrego wrażenia.

Zdecydowanie świetną inwestycją są czytniki kodów kreskowych. Można pewnie wyszukać jakieś darmowe aplikacje tego rodzaju, jednak gdy zlecimy jakiejś firmie stworzenie go dla naszego biznesu, tak aby był dopasowany do wymogów naszego sklepu – wówczas mamy pewność, że będzie doskonale działał.

Kiedy już zainwestowaliśmy we własne, idealnie wydrukowane etykiety – poświęćmy uwagę na to, by możliwie niewiele czasu przeznaczyć na nakładanie ich na kartoniki. Gdybyśmy mieli robić to ręcznie – nie wystarczyłoby czasu na robienie czegokolwiek innego. Tu rozwiązaniem są aplikatory towa. Te niewielkie aparaty pomogą nam w oklejeniu etykietami każdego opakowania w naszym sklepie, więc należy je nabyć. To inwestycja, która umożliwia oszczędzić czas i zwróci się właściwie od razu.

Wykorzystujmy do promocji nie tylko oczywiste środki – takie jak reklama w prasie czy internecie. Tak prosta rzecz jak etykieta również może sprawdzić się jako nośnik reklamy.

Źródło: Etisoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*