Hydrografika jako technika, która sprawdza się doskonale

W obecnych czasach określić możemy sporo inspirujących metod, dzięki czemu możemy odświeżyć stare przedmioty. Technika opierająca się na używaniu wody polega na nakładaniu wybranego wzoru na powierzchnię określonego elementu.

waterdesign

Na jej początkowe etapy składają się: doskonałe dopasowanie powierzchni do malowania oraz właściwe lakierowanie lakierem podkładowym. Dalej stosowana jest właściwa baza i ma miejsce cały proces nałożenia hydrografiki.

Hydrografika – czyli na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy tej metodzie

Kolejną czynnością jest zabezpieczenie powierzchni lakierem bezbarwnym i finalne polerowanie elementu. Określony obraz przenosi się na właściwie każdą z powierzchni odporną na wodę. Może to być tak metal, plastik, drewno, jak i wyroby ceramiczne. Wśród dostępnych obecnie na rynku wzorów można odnaleźć całą paletę niesamowicie zróżnicowanych oraz atrakcyjnych propozycji. Proponowane przez producenta desenie przypominają także granit oraz marmur.

Popularność nowoczesnych technik odświeżania przedmiotów

Druk wodny jest zaliczany do metod, przy użyciu których można nałożyć nadruk firmy Tritex – (druk na tkaninach) na przedmioty tak płaskie, jak i te o nieregularnych kształtach. Spore znaczenie ma to w przypadku przedmiotów metalowych czy drewnianych, jakie mają być tego typu nadrukiem pokryte. Dodatkowe zabezpieczenia powierzchni są porównywane do ochrony, którą gwarantują przedmiotom powierzchnie lakierowane. Jest to niesamowicie cenione przez wymagających znakomitej jakości klientów.

Hydrografika jako jedno z rozwiązań nanoszenia nadruku – oferty

Hydrografika jest złożonym procesem fizyczno-chemicznym przy użyciu wody (link). Dzięki tej technice jest możliwe nanoszenie nadruku też na przedmioty w trójwymiarze. Jest jedną ze szczególnie doskonałych czy niejednokrotnie sprawdzanych modyfikacji, jakie tylko możemy zastosować na tak wielu różnych powierzchniach. Czyni możliwym doskonałe wykończenie oraz stuprocentowe pokrywanie także niedostępnych miejsc. Szczególnie znaczące jest to w przypadku nałożenia wzoru tą techniką w rogach i w ciasnych szczelinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*