Samochody dostawcze DAF gwarancją nowoczesności, komfortu i nietuzinkowego stylu

Transportacja dystrybucyjna wymaga stosowania zróżnicowanych środków lokomocji technicznie przystosowanych do rodzaju przewożonych produktów. Bezpieczeństwo i funkcjonalność powinny być podstawowymi wyznacznikami używanych w nim pojazdów. Jeżeli zależy nam na maksymalnej protekcji dystrybuowanych materiałów i komforcie kierowcy, trzeba zapoznać się z ofertą salonów samochodów transportowych DAF.

fotografia - samochód

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiednia klasyfikacja pojazdu jest kluczowa w transporcie.Każda ciężarówka – części do aut ciężarowych ma swoje cechy szczególne, dlatego wytwórca dba o dostosowanie jej do potrzeb klienta. Salony są umiejscowione na obszarze całej Polski, ale jeżeli w województwie dolnośląskim szukamy punktu sprzedaży DAF Wrocław jest miastem gdzie jest on również położony w bardzo wygodnej lokalizacji przy ulicy Polnej. Ujrzymy tam całą gamę rodzajów tychże samochodów. Lekkie, zwrotne ciężarówki z rozlegle rozstawionymi osiami będą się nadawać do transportowania dostaw kurierskich, natomiast masywne, cięższe samochody są używane zazwyczaj do artykułów budowlanych. Szczególnie polecanym, innowacyjnym wynalazkiem jest model DAF LF Euro 6. Pomimo swoich gabarytów jest zgrabny, doskonale nadaje się do przeładunku towarów. Nowoczesne wnętrze gwarantuje kierowcy wygodę i łatwość obsługi. Podczas tworzenia DAF LF, ogromną wagę przykładano do zapewnienia najlepszej wydajności, pozwalającej przedsiębiorcy ograniczyć koszty. Nowe silniki czero- i sześciocylindrowe PACCAR Euro 6 są przyjazne środowisku, oszczędne i dają ogromną moc, dzięki nim samochód znakomicie sobie radzi w pracy wymagającej wielokrotnego uruchamiania silnika. Kolejną zaletą pojazdu jest jego nieduża masa i bardzo funkcjonalne podwozie.

Największym i znanym miejscem sprzedaży pojazdów dostawczych w Dolnym Śląsku jest właśnie DAF Wrocław, więc choćby z tego powodu warto odwiedzić to miejsce- DBK Truck Center Wrocław. Ogromny wybór pojazdów transportowych nieprzeciętnej jakości, usatysfakcjonuje nawet bardzo wymagającego przedsiębiorcę.

Odwiedź naszą witrynę. Tam oczekują na Ciebie następne niezwykle interesujące wątki. Tworzymy dla Was dalsze wpisy (https://interauto.com.pl/samochody-ciezarowe-czesci/kabina-ciezarowki-tira/) i będzie nam miło, jeżeli je przeczytacie.

Wyjątkowy design również wyróżnia tę firmę wśród konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*