Na co zwrócić uwagę przy doborze żurawi, by dokonać korzystnego zakupu?

Chcesz wynająć żurawie i nie wiesz jaką markę wybrać? A może potrzebujesz dobrego sprzętu? Przekonaj się na co warto zwrócić uwagę przy zakupie żurawi.

Przedsiębiorstwa budowlane posiadają do sprzedania m. in. następujące żurawie wieżowe: METALBO M-5010 ( rok produkcji 2006 ), żurawie POTAIN MC-50 ( rok produkcji 2000 ), żurawie POTAIN MC-65 ( rok produkcji 1998 ) oraz żurawie POTAIN MC-68 ( rok produkcji 2001 ). Żurawie wynajem to zatem szeroka paleta propozycji- zobacz fakty. Producenci proponują nową i kompleksową obsługę przedsięwzięć inwestycyjnych. Na życzenie odbiorców dzierżawią wysokiej klasy dźwignicowe żurawie wieżowe popularnych światowych firm, wykonują montaż i demontaż żurawia w optymalnej dla kupujących wersji oraz wykonują transport maszyny. Ponadto świadczą usługi z zakresu obsługi urządzeń dźwignicowych, świadczą serwis z obszaru konserwacji i montowania sprzętów dźwignicowych oraz wspierają w czynnościach związanych zarówno z odbieraniem jak i rejestracją maszyny przez Urząd Dozoru Technicznego.idź do serwisu płyty poliuretanowe płyty poliuretanoweJeśli więc interesują kogoś żurawie wieżowe, a w tym m. in. wynajem żurawi, ich montowanie albo obsługa techniczna, dystrybutorzy zapraszają do kontaktu. Na rynku żurawie wynajem nie brak producentów, które nieustannie się rozwijają, a swoją ofertę dostosowują do potrzeb aktualnego rynku. A więc można liczyć na producentów w każdym aspekcie wykonywania z udziałem urządzeń dźwignicowych. Ponadto wyspecjalizowana, doświadczona i kompetentna załoga sporej ilości producentów jest w stanie z powodzeniem zapewnić całościową obsługę powiązaną z urządzeniami dźwignicowymi. W propozycji producentów są żurawie wieżowe wraz z tabelami parametrów poszczególnych modeli.

Dźwigi na budowie

Autor: Canuckistan
Źródło: http://www.flickr.com
Ci najpopularniejsi przedsiębiorcy żurawie wynajem swoim odbiorcom zapewniają kompetentne doradztwo w doborze przedmiotu, który w sposób odpowiedni zaspokoi potrzeby danej inwestycji. W dodatku bardzo dobrze rozwinięte zaplecze logistyczne oraz sprzętowe, a także współpraca z znanymi partnerami, pozwalają firmom sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających klientów i realizować nawet te niezmiernie niebanalne zlecenia. Uznani dystrybutorzy opierają się głównie na nowatorskich sprzętach, znanych i sprawdzonych marek takich jak m.in.: Liebherr, żurawie Potain, Wolff M.A.N. czy Peiner.

Dystrybutorzy proponują więc obszerny zakres serwisów związanych z żurawiami. Ponadto kompetencja oraz umiejętności tych przodujących firm potwierdzają liczne referencje otrzymane do odbiorców. A zatem fachowość, terminowość oraz wiedza powodują, że regularnie pracuje z nimi wiele klientów. Bazą pracy przy żurawie wynajem są normy wydane przez Urząd Dozoru Technicznego- strona tutaj. A dodatkowo niektórzy z przedsiębiorców biorą udział w realizacji nawet szczególnie spektakularnych projektów jak m.in. Sky Tower.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*